Darbs aprūpē Ādažu novadā

Limbažu novada uzņēmums
SIA “Aprūpe dzīvesvietā”
aicina darbā aprūpētāju darbam Ādažu novadā uz pilnu slodzi

Galvenie darba pienākumi:
Nodrošināt klientu ikdienas aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe, mazgāšanās, ģērbšanās, ēdināšana, malkas ienešana, produktu piegāde, pastaigas u.c.). Dokumentēt sniegtos pakalpojumus un veiktās darbības.

Piedāvājam:
• Atalgojumu – stundas tarifa likme no 5,00EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā)
• Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
• Apmaksājam degvielu
• Tiek izmaksāta kompensācija par personīgās automašīnas izmantošanu darba vajadzībām (pēc pārbaudes laika)

Prasības:
• B kategorijas autovadītāja apliecība
• Teicamas komunikācijas un sadarbības spējas, iejūtība
• Pozitīva attieksme pret darbu
• Spēja strādāt patstāvīgi
• Bez kaitīgiem ieradumiem

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@aprupedzivesvieta.lv

Kontakttālrunis uzziņām: 27611791 (Liene)

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu.